Drama Classes

Congratulations we found the following classes in

Please click the Class name for more information and for location details. We even included a Google Map for you.

Weekday Class Time Class Name Location Principal
Monday 3:30 PM - 4:15 PM Pre-School (Kindy) 3 - 5 years Greenfields Family Community Centre, Mandurah WA Kristen Matthey
Monday 3:30 PM - 4:15 PM Pre-School (Kindy) 3 - 5 years Greenfields Family Community Centre, Mandurah WA Kristen Matthey
Monday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Aveley Community Centre, Aveley WA Justin Lowson
Monday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Ranford Pavilion, Canning Vale WA Kerry Jones
Monday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Bob Daniel Community Centre, Inglewood WA Justin Lowson
Monday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Duncraig Lutheran Chrurch Hall, Duncraig WA Justin Lowson
Monday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Ranford Pavilion, Canning Vale WA Kerry Jones
Monday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Salvation Army Hall Community Church Hall, Swan View Perth Merylena Sulak
Monday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Ranford Pavilion, Canning Vale WA Kerry Jones
Monday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Aveley Community Centre, Aveley WA Justin Lowson
Monday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Bob Daniel Community Centre, Inglewood WA Justin Lowson
Monday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Salvation Army Hall Community Church Hall, Swan View Perth Merylena Sulak
Monday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Duncraig Lutheran Chrurch Hall, Duncraig WA Justin Lowson
Monday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Ranford Pavilion, Canning Vale WA Kerry Jones
Monday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Duncraig Lutheran Chrurch Hall, Duncraig WA Justin Lowson
Monday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Salvation Army Hall Community Church Hall, Swan View Perth Merylena Sulak
Tuesday 3:45 PM - 4:00 PM Pre-School (Kindy) 3 - 5 years Scarborough Community Centre, Scarborough Wa Justin Lowson
Tuesday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Dianella Scout and Guide Hall, Dianella WA Merylena Sulak
Tuesday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Rob Baddock Hall, Kallaroo WA Justin Lowson
Tuesday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Secret Harbour Surf Life Saving Club, Secret Harbour WA Kristen Matthey
Tuesday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Kelmscott Primary School, Kelmscott WA Kerry Jones
Tuesday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Victoria Park RSL Club, Victoria Park WA Justin Lowson
Tuesday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Rob Baddock Hall, Kallaroo WA Justin Lowson
Tuesday 4:30 PM - 5:30 PM Lower Primary 5 - 8 years Scarborough Community Centre, Scarborough Wa Justin Lowson
Tuesday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Rob Baddock Hall, Kallaroo WA Justin Lowson
Tuesday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Secret Harbour Surf Life Saving Club, Secret Harbour WA Kristen Matthey
Tuesday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Kelmscott Primary School, Kelmscott WA Kerry Jones
Tuesday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Victoria Park RSL Club, Victoria Park WA Justin Lowson
Tuesday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Dianella Scout and Guide Hall, Dianella WA Merylena Sulak
Tuesday 5:30 PM - 6:30 PM Upper Primary 9 - 12 years Scarborough Community Centre, Scarborough Wa Justin Lowson
Tuesday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Dianella Scout and Guide Hall, Dianella WA Merylena Sulak
Tuesday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Rob Baddock Hall, Kallaroo WA Justin Lowson
Wednesday 3:45 PM - 4:30 PM Pre-School (Kindy) 3 - 5 years Loftus Community Centre, Leederville WA Justin Lowson
Wednesday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Woodlupine Family Centre, Forrestfield WA Merylena Sulak
Wednesday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years St Nicholas Church Hall, Floreat WA Justin Lowson
Wednesday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Willetton Pavilion, Willetton WA Kerry Jones
Wednesday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Kingsley Church of Christ Hall, Kingsley WA Justin Lowson
Wednesday 4:30 PM - 5:30 PM Lower Primary 5 - 8 years Loftus Community Centre, Leederville WA Justin Lowson
Wednesday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Woodlupine Family Centre, Forrestfield WA Merylena Sulak
Wednesday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years St Nicholas Church Hall, Floreat WA Justin Lowson
Wednesday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Kingsley Church of Christ Hall, Kingsley WA Justin Lowson
Wednesday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Willetton Pavilion, Willetton WA Kerry Jones
Wednesday 5:30 PM - 6:30 PM Upper Primary 9 - 12 years Loftus Community Centre, Leederville WA Justin Lowson
Wednesday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years St Nicholas Church Hall, Floreat WA Justin Lowson
Wednesday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Kingsley Church of Christ Hall, Kingsley WA Justin Lowson
Wednesday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Willetton Pavilion, Willetton WA Kerry Jones
Thursday 3:45 PM - 4:30 PM Pre-School (Kindy) 3 - 5 years Morley Scout Hall, Morley WA Merylena Sulak
Thursday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Karrinyup Community Centre, Karrinyup WA Justin Lowson
Thursday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Kingsway Indoor Sports Stadium, Madeley WA Justin Lowson
Thursday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Quinns / Mindarie Community Centre, Mindarie WA Justin Lowson
Thursday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Warnbro Community Church Hall, Warnbro WA Kristen Matthey
Thursday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Harvest Lakes Community Centre, Atwell WA Kerry Jones
Thursday 4:30 PM - 5:30 PM Lower Primary 5 - 8 years Morley Scout Hall, Morley WA Merylena Sulak
Thursday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Karrinyup Community Centre, Karrinyup WA Justin Lowson
Thursday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Kingsway Indoor Sports Stadium, Madeley WA Justin Lowson
Thursday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Quinns / Mindarie Community Centre, Mindarie WA Justin Lowson
Thursday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Warnbro Community Church Hall, Warnbro WA Kristen Matthey
Thursday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Harvest Lakes Community Centre, Atwell WA Kerry Jones
Thursday 5:30 PM - 6:30 PM Upper Primary 9 - 12 years Morley Scout Hall, Morley WA Merylena Sulak
Thursday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Warnbro Community Church Hall, Warnbro WA Kristen Matthey
Friday 3:45 PM - 4:45 PM Lower Primary 5 - 8 years Jack Healey Centre, Kalamunda WA Merylena Sulak
Friday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Mary Davies Library and Community Centre, Baldivis WA Kristen Matthey
Friday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Immaculate Conception Church Hall, Fremantle WA Kerry Jones
Friday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Currambine Community Centre, Currambine WA Justin Lowson
Friday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years St Aidan's Church Hall, Claremont WA Justin Lowson
Friday 4:45 PM - 5:45 PM Upper Primary 9 - 12 years Jack Healey Centre, Kalamunda WA Merylena Sulak
Friday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Mary Davies Library and Community Centre, Baldivis WA Kristen Matthey
Friday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Immaculate Conception Church Hall, Fremantle WA Kerry Jones
Friday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Currambine Community Centre, Currambine WA Justin Lowson
Friday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years St Aidan's Church Hall, Claremont WA Justin Lowson
Friday 5:45 PM - 6:45 PM Youth Theatre 12 - 15 years Jack Healey Centre, Kalamunda WA Merylena Sulak
Friday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Immaculate Conception Church Hall, Fremantle WA Kerry Jones
Friday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Currambine Community Centre, Currambine WA Justin Lowson
Friday 6:45 PM - 7:45 PM Youth Theatre 15 - 17 years Jack Healey Centre, Kalamunda WA Merylena Sulak
Saturday 9:00 AM - 9:45 AM Pre-School (Kindy) 3 - 5 years Uniting Church Hall Kardinya, Kardinya WA Kerry Jones
Saturday 9:00 AM - 9:45 AM Pre-School (Kindy) 3 - 5 years Westerly Family Centre, Cooloongup WA Kristen Matthey
Saturday 9:15 AM - 10:00 AM Pre-School (Kindy) 3 - 5 years Greenwood Uniting Church Hall, Greenwood WA Justin Lowson
Saturday 9:15 AM - 10:00 AM Pre-School (Kindy) 3 - 5 years Wembley Community Centre, Wembley WA Justin Lowson
Saturday 9:45 AM - 10:45 AM Lower Primary 5 - 8 years Uniting Church Hall Kardinya, Kardinya WA Kerry Jones
Saturday 9:45 AM - 10:45 AM Lower Primary 5 - 8 years Westerly Family Centre, Cooloongup WA Kristen Matthey
Saturday 10:00 AM - 11:00 AM Lower Primary 5 - 8 years Greenwood Uniting Church Hall, Greenwood WA Justin Lowson
Saturday 10:00 AM - 11:00 AM Lower Primary 5 - 8 years The Hub in the Hills, Mundaring WA Merylena Sulak
Saturday 10:00 AM - 11:00 AM Lower Primary 5 - 8 years Wembley Community Centre, Wembley WA Justin Lowson
Saturday 10:45 AM - 11:45 AM Upper Primary 9 - 12 years Uniting Church Hall Kardinya, Kardinya WA Kerry Jones
Saturday 10:45 AM - 11:45 AM Upper Primary 9 - 12 years Westerly Family Centre, Cooloongup WA Kristen Matthey
Saturday 11:00 AM - 12:00 PM Upper Primary 9 - 12 years The Hub in the Hills, Mundaring WA Merylena Sulak
Saturday 11:00 AM - 12:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Greenwood Uniting Church Hall, Greenwood WA Justin Lowson
Saturday 11:45 AM - 12:45 PM Youth Theatre 12 - 17 years Uniting Church Hall Kardinya, Kardinya WA Kerry Jones
Saturday 11:45 AM - 12:45 PM Youth Theatre 12 - 17 years Westerly Family Centre, Cooloongup WA Kristen Matthey
Saturday 12:00 PM - 1:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Greenwood Uniting Church Hall, Greenwood WA Justin Lowson

Or choose from one of the other classes:

Browse the table below to find alternative classes. We're sure there's one to fit your schedule.

Weekday Class Time Class Name Location Principal
Monday 3:30 PM - 4:15 PM Pre-School (Kindy) 3 - 5 years Greenfields Family Community Centre, Mandurah WA Kristen Matthey
Monday 3:30 PM - 4:15 PM Pre-School (Kindy) 3 - 5 years Greenfields Family Community Centre, Mandurah WA Kristen Matthey
Monday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Aveley Community Centre, Aveley WA Justin Lowson
Monday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Ranford Pavilion, Canning Vale WA Kerry Jones
Monday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Bob Daniel Community Centre, Inglewood WA Justin Lowson
Monday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Duncraig Lutheran Chrurch Hall, Duncraig WA Justin Lowson
Monday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Ranford Pavilion, Canning Vale WA Kerry Jones
Monday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Salvation Army Hall Community Church Hall, Swan View Perth Merylena Sulak
Monday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Ranford Pavilion, Canning Vale WA Kerry Jones
Monday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Aveley Community Centre, Aveley WA Justin Lowson
Monday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Bob Daniel Community Centre, Inglewood WA Justin Lowson
Monday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Salvation Army Hall Community Church Hall, Swan View Perth Merylena Sulak
Monday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Duncraig Lutheran Chrurch Hall, Duncraig WA Justin Lowson
Monday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Ranford Pavilion, Canning Vale WA Kerry Jones
Monday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Duncraig Lutheran Chrurch Hall, Duncraig WA Justin Lowson
Monday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Salvation Army Hall Community Church Hall, Swan View Perth Merylena Sulak
Tuesday 3:45 PM - 4:00 PM Pre-School (Kindy) 3 - 5 years Scarborough Community Centre, Scarborough Wa Justin Lowson
Tuesday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Dianella Scout and Guide Hall, Dianella WA Merylena Sulak
Tuesday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Rob Baddock Hall, Kallaroo WA Justin Lowson
Tuesday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Secret Harbour Surf Life Saving Club, Secret Harbour WA Kristen Matthey
Tuesday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Kelmscott Primary School, Kelmscott WA Kerry Jones
Tuesday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Victoria Park RSL Club, Victoria Park WA Justin Lowson
Tuesday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Rob Baddock Hall, Kallaroo WA Justin Lowson
Tuesday 4:30 PM - 5:30 PM Lower Primary 5 - 8 years Scarborough Community Centre, Scarborough Wa Justin Lowson
Tuesday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Rob Baddock Hall, Kallaroo WA Justin Lowson
Tuesday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Secret Harbour Surf Life Saving Club, Secret Harbour WA Kristen Matthey
Tuesday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Kelmscott Primary School, Kelmscott WA Kerry Jones
Tuesday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Victoria Park RSL Club, Victoria Park WA Justin Lowson
Tuesday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Dianella Scout and Guide Hall, Dianella WA Merylena Sulak
Tuesday 5:30 PM - 6:30 PM Upper Primary 9 - 12 years Scarborough Community Centre, Scarborough Wa Justin Lowson
Tuesday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Dianella Scout and Guide Hall, Dianella WA Merylena Sulak
Tuesday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Rob Baddock Hall, Kallaroo WA Justin Lowson
Wednesday 3:45 PM - 4:30 PM Pre-School (Kindy) 3 - 5 years Loftus Community Centre, Leederville WA Justin Lowson
Wednesday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Woodlupine Family Centre, Forrestfield WA Merylena Sulak
Wednesday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years St Nicholas Church Hall, Floreat WA Justin Lowson
Wednesday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Willetton Pavilion, Willetton WA Kerry Jones
Wednesday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Kingsley Church of Christ Hall, Kingsley WA Justin Lowson
Wednesday 4:30 PM - 5:30 PM Lower Primary 5 - 8 years Loftus Community Centre, Leederville WA Justin Lowson
Wednesday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Woodlupine Family Centre, Forrestfield WA Merylena Sulak
Wednesday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years St Nicholas Church Hall, Floreat WA Justin Lowson
Wednesday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Kingsley Church of Christ Hall, Kingsley WA Justin Lowson
Wednesday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Willetton Pavilion, Willetton WA Kerry Jones
Wednesday 5:30 PM - 6:30 PM Upper Primary 9 - 12 years Loftus Community Centre, Leederville WA Justin Lowson
Wednesday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years St Nicholas Church Hall, Floreat WA Justin Lowson
Wednesday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Kingsley Church of Christ Hall, Kingsley WA Justin Lowson
Wednesday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Willetton Pavilion, Willetton WA Kerry Jones
Thursday 3:45 PM - 4:30 PM Pre-School (Kindy) 3 - 5 years Morley Scout Hall, Morley WA Merylena Sulak
Thursday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Karrinyup Community Centre, Karrinyup WA Justin Lowson
Thursday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Kingsway Indoor Sports Stadium, Madeley WA Justin Lowson
Thursday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Quinns / Mindarie Community Centre, Mindarie WA Justin Lowson
Thursday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Warnbro Community Church Hall, Warnbro WA Kristen Matthey
Thursday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Harvest Lakes Community Centre, Atwell WA Kerry Jones
Thursday 4:30 PM - 5:30 PM Lower Primary 5 - 8 years Morley Scout Hall, Morley WA Merylena Sulak
Thursday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Karrinyup Community Centre, Karrinyup WA Justin Lowson
Thursday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Kingsway Indoor Sports Stadium, Madeley WA Justin Lowson
Thursday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Quinns / Mindarie Community Centre, Mindarie WA Justin Lowson
Thursday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Warnbro Community Church Hall, Warnbro WA Kristen Matthey
Thursday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Harvest Lakes Community Centre, Atwell WA Kerry Jones
Thursday 5:30 PM - 6:30 PM Upper Primary 9 - 12 years Morley Scout Hall, Morley WA Merylena Sulak
Thursday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Warnbro Community Church Hall, Warnbro WA Kristen Matthey
Friday 3:45 PM - 4:45 PM Lower Primary 5 - 8 years Jack Healey Centre, Kalamunda WA Merylena Sulak
Friday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Mary Davies Library and Community Centre, Baldivis WA Kristen Matthey
Friday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Immaculate Conception Church Hall, Fremantle WA Kerry Jones
Friday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years Currambine Community Centre, Currambine WA Justin Lowson
Friday 4:00 PM - 5:00 PM Lower Primary 5 - 8 years St Aidan's Church Hall, Claremont WA Justin Lowson
Friday 4:45 PM - 5:45 PM Upper Primary 9 - 12 years Jack Healey Centre, Kalamunda WA Merylena Sulak
Friday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Mary Davies Library and Community Centre, Baldivis WA Kristen Matthey
Friday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Immaculate Conception Church Hall, Fremantle WA Kerry Jones
Friday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Currambine Community Centre, Currambine WA Justin Lowson
Friday 5:00 PM - 6:00 PM Upper Primary 9 - 12 years St Aidan's Church Hall, Claremont WA Justin Lowson
Friday 5:45 PM - 6:45 PM Youth Theatre 12 - 15 years Jack Healey Centre, Kalamunda WA Merylena Sulak
Friday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Immaculate Conception Church Hall, Fremantle WA Kerry Jones
Friday 6:00 PM - 7:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Currambine Community Centre, Currambine WA Justin Lowson
Friday 6:45 PM - 7:45 PM Youth Theatre 15 - 17 years Jack Healey Centre, Kalamunda WA Merylena Sulak
Saturday 9:00 AM - 9:45 AM Pre-School (Kindy) 3 - 5 years Uniting Church Hall Kardinya, Kardinya WA Kerry Jones
Saturday 9:00 AM - 9:45 AM Pre-School (Kindy) 3 - 5 years Westerly Family Centre, Cooloongup WA Kristen Matthey
Saturday 9:15 AM - 10:00 AM Pre-School (Kindy) 3 - 5 years Greenwood Uniting Church Hall, Greenwood WA Justin Lowson
Saturday 9:15 AM - 10:00 AM Pre-School (Kindy) 3 - 5 years Wembley Community Centre, Wembley WA Justin Lowson
Saturday 9:45 AM - 10:45 AM Lower Primary 5 - 8 years Uniting Church Hall Kardinya, Kardinya WA Kerry Jones
Saturday 9:45 AM - 10:45 AM Lower Primary 5 - 8 years Westerly Family Centre, Cooloongup WA Kristen Matthey
Saturday 10:00 AM - 11:00 AM Lower Primary 5 - 8 years Greenwood Uniting Church Hall, Greenwood WA Justin Lowson
Saturday 10:00 AM - 11:00 AM Lower Primary 5 - 8 years The Hub in the Hills, Mundaring WA Merylena Sulak
Saturday 10:00 AM - 11:00 AM Lower Primary 5 - 8 years Wembley Community Centre, Wembley WA Justin Lowson
Saturday 10:45 AM - 11:45 AM Upper Primary 9 - 12 years Uniting Church Hall Kardinya, Kardinya WA Kerry Jones
Saturday 10:45 AM - 11:45 AM Upper Primary 9 - 12 years Westerly Family Centre, Cooloongup WA Kristen Matthey
Saturday 11:00 AM - 12:00 PM Upper Primary 9 - 12 years The Hub in the Hills, Mundaring WA Merylena Sulak
Saturday 11:00 AM - 12:00 PM Upper Primary 9 - 12 years Greenwood Uniting Church Hall, Greenwood WA Justin Lowson
Saturday 11:45 AM - 12:45 PM Youth Theatre 12 - 17 years Uniting Church Hall Kardinya, Kardinya WA Kerry Jones
Saturday 11:45 AM - 12:45 PM Youth Theatre 12 - 17 years Westerly Family Centre, Cooloongup WA Kristen Matthey
Saturday 12:00 PM - 1:00 PM Youth Theatre 12 - 17 years Greenwood Uniting Church Hall, Greenwood WA Justin Lowson